İNTER MÜZIK

İnter İletişim olarak uzun yıllar mesleğine öncülük etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Sektörüne bir çok ilki kazandıran İnter, kendi kulvarında liderliğini koruyor. Ses, ışık, sahne ve iletişim hizmetleri ile inter iletişim uzun yılların tecrübesi ve ilk günkü heyecanını harmanlayarak hizmetlerine devam ediyor.

MISYONUMUZ

İnt ajans aceleci bir yapı ile hareket etmeyen, istikrarlı adımlarla ilerleyen, gelişime açık, çözüm üretebilen, sektöre yeni alanlar ve fikirler kazandıran öncü bir oluşumdur. İnt ajans bugüne kadar büyüme stratejisini benimsemiş ve bu strateji doğrultusunda ilerlemiştir. Bu strateji gereği yapılan hizmetler belli yapılanmaları ve açılımları beraberinde getirmiştir. Bu da geniş bir yelpazede hizmet sunmamızı sağlayarak çözüm odaklı bir merkez olmamızı sağlamıştır

VIZYONUMUZ

Bu bilgi birikimi ile organizasyon ve hizmet alanında duyulan ihtiyaçları, hep bir adım önde tespit ettik. Sektör için planlamalar yaptık, alternatif çözüm yolları sunduk. Hep ileri, yeni ve kaliteli hizmeti vizyon edindiğimiz sektörümüzde geçtiğimiz 20 yıl gibi nice 20 yıllarda da aynı gelişim ile hizmet sunacağız.

AR-GE

20 yılın tecrübesi, çözüm arayan işletmeler, karşılaşılan ve yaşanan zorluklar, alternatif üretebilmek, çözüm odaklı olmak yönünde üreten ar-ge ekibimiz ile sizler içinde mutlaka bir çözümümüz var.